Opublikowany: 16/11/2023

X Poranny Bieg po Plantach Krakowskich - pobiegnijmy razem!

Bieg po nowe życie

Szanowni Państwo!
Biegaczki i Biegacze!
Osoby prowadzące siedzący tryb życia!

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w X Porannym Biegu po Plantach Krakowskich, który jest wydarzeniem towarzyszącym największej i najciekawszej w Polsce konferencji dotyczącej profilaktyki chorób serca i naczyń „Kardiologia Prewencyjna 2023 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy” organizowanej już po raz 16. przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne (17- 18.11.2023 r., Kraków).

Bieg odbędzie się drugiego dnia tegorocznej konferencji, czyli 18.11.2023 r. o godz. 7.00 rano.

Start i meta biegu - Planty Krakowskie przy ul. Siennej.

 

Usunięto obraz.


Głównym celem biegu jest radość z porannego ruchu. Drugorzędowym celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważną rolę w zapobieganiu chorobom układu krążenia pełni regularna aktywność fizyczna, uprawiana niezależnie od warunków atmosferycznych. Osoby prowadzące aktywny tryb życia wykazują nawet o połowę mniejsze ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia, które są najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce!

Nasz bieg nie jest imprezą komercyjną! Nie pobieramy opłat, a pobiec z nami może absolutnie każdy, bez ograniczeń wiekowych. Bardzo ciekawa trasa naszego biegu liczy ok. 4 km, które pokonujemy biegnąc Plantami Krakowskimi wokół Rynku Krakowskiego.

Podczas naszego biegu nie liczymy czasu, nie wyłaniamy zwycięzców i doceniamy udział każdego uczestnika.

Strona biegu i zapisy
Strona biegu na portalu Facebook
Strona konferencji

Pobiegnijmy razem!

Organizatorzy X Porannego Biegu
po Plantach Krakowskich