SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Aktualności

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za udział w „XIV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego”. Mamy nadzieję, że Zjazd spełnił Państwa oczekiwania zarówno pod względem naukowym, jak i organizacyjnym.

...

więcejXIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 16-18.10.2014r w Sopocie 

Zapraszamy do zgłaszania do konkursu o Nagrodę Naukową Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego oryginalnych publikacji naukowych w dziedzinie hipertensjologii, które ukazały się w okresie po 16 października 2012 r.

...

więcejKonkurs o Nagrodę Naukową Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 2014 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Zjeździe Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, który odbędzie się w dniach 16–18 października 2014 roku w Sopocie.

...

więcejZJAZD PTNT - konkurs „Grant zjazdowy PTNT dla młodych naukowców" 

W wyniku przeprowadzonego głosowania Komisja w składzie: Prof. Kalina Kawecka-Jaszcz, Prof. Krzysztof Filipiak oraz Prof. Jacek Manitius w konkursie o grant Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczegi na dofinansowanie uczestnictwa w Kongresie ESH-ISH Ateny 2014 postanowiła nagrodzić niżej wymienione prace

...

więcejWyniki konkursu o grant PTNT na dofinansowanie uczestnictwa w Kongresie ESH-ISH Ateny 2014 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego ogłasza konkurs na przyznanie grantu o dofinansowanie uczestnictwa w Kongresie ESH-ISH Ateny 2014

...

więcejGrant PTNT o dofinansowanie uczestnictwa w Kongresie ESH-ISH Ateny 2014 

Data: 17 Stycznia 2014

Komunikat

Uprzejmie informuję, że egzamin testowy z hipertensjologii odbędzie się w środę 26 marca 2014 w CEM w Łodzi o godzinie 11:00.

...

więcejKomunikat 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Repetytorium z Diabetologii. Najnowsze zalecenia PTD 2014", która odbędzie się 15 lutego 2014 roku w Krakowie.

...

więcejRepetytorium z Diabetologii. Najnowsze zalecenia PTD 2014, Kraków, 15.02.2014 

Przed nami XIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, który odbędzie się w dniach 16–18 października 2014 roku w Sopocie.

...

więcejJuż dziś zapraszamy do udziału w Zjeździe PTNT w 2014 roku  

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru oficjalnego czasopisma PTNT.

...

więcejUkazał się najnowszy numer czasopisma Nadciśnienie Tętnicze  

Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (ESH) i Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne (ESC) zdecydowało się na zaktualizowanie poprzedniej wersji zaleceń.

...

więcejNowa wersja wytycznych ESH/ESC dotyczących postępowania w nadciśnieniu tętniczym.  Patronat medialny:

Partner serwisu: